ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Світ 16.08.2019 о 12:00
Починається Третя всеукраїнська експедиція Міцво-мобілів
Україною проїдуть синагоги на колесах
Починається Третя всеукраїнська експедиція Міцво-мобілів – особливий проект пересувних синагог, який в Україні вже третій рік поспіль організовує група молодих посланців Любавічеського Ребе, синів рабинів українських громад”, – йдеться у повідомленні сайту.

Цього року Міцва-мобілів буде два, але буде реалізовано чотири експедиції. Перші дві – Придніпров’я і Причорномор’я, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Народная правда

Мені здається дуже важливим, щоб проект «Міцво-мобіль 5779» стартував саме в Дніпрі, отримавши духовну енергію від цієї чудової громади, – підкреслив керівник проекту рабин Мендл Вольф, – ми почнемо в Дніпрі і звідси поїдемо по містах Полтавської, Кіровоградської областей, по Донбасу і всьому Придніпров’ю. А другий Міцво-мобіль стартує з Одеси і поїде по всьому Причорномор’ю і Приазов’ю, від Ізмаїла до Маріуполя».

Потім, в кінці серпня, Міцва-мобілі здійснять ще два великих анабасіси – один з Буковині, Галичині та Волині, а другий – по північних областях України. Як завжди, у пересувний синагозі пануватиме найвеселіша і надихаюча хасидська атмосфера і надаватиметься цілий спектр можливостей для духовного зростання і виконання заповідей – перш за все покладання тфілін, запалювання суботніх свічок і установка мезузи.

У Дніпрі старт кампанії відбудеться у четвер, 15 серпня, об 11:00 на площі Героїв Майдану, біля Каруселі. Після урочистого відкриття Міцво-мобіль о 12:30 почне роботу в парку імені Шевченка, о 16:00 синагога на колесах буде працювати на Набережній (імовірно Фестивальний причал), а до 18:00 повернеться до «Пасажу». О 19:30 експедиція по поширенню ідішкайт покине Дніпро, почавши свою двотижневу подорож.

Читайте також:У рідному Запоріжжі пограбували відомого столичного актора Андрія Ісаєнко

До теми