ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Світ 17.09.2019 о 17:00
В комісії заявили, що від Британії не надійшли необхідні пропозиції щодо Brexit
Єврокомісія: Британія не надала необхідні пропозиції для Brexit

Про це йдеться у заяві комісії, оприлюдненій у понеділок за підсумками переговорів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Європейська правда.

Ця звістка значно підвищує варіант виходу Британії з ЄС без угоди, який може обернутися для країни дефіцитом палива, харчів і медикаментів.

Президент Юнкер нагадав, що Велика Британія несе відповідальність за те, щоб виступити з юридично оперативними рішеннями, які були б сумісними з угодою про вихід. Президент Юнкер підкреслив постійну готовність і відкритість комісії вивчити питання про те, чи відповідають такі пропозиції меті "бекстопу". Такі пропозиції ще не надійшли", - йдеться у заяві комісії.

При цьому в комісії зазначили, що вона буде доступною для ведення переговорів 24 години 7 днів на тиждень.

Метою "бекстопу" є запобігання жорсткого кордону між Північною Ірландією і Ірландією шляхом збереження всього острова в митному союзі ЄС, доки ЄС і Британія не погодять нову торгову угоду. Проте британські депутати відмовляються схвалювати угоду про вихід з умовами "бекстопу".

ЄС категорично відмовляється змінювати угоду. Британія повинна вийти з ЄС до 31 жовтня і Джонсон запевняє, що не буде просити ЄС про нову відстрочку.

Читайте також:Мер Лондона потролив Brexit

 

До теми

06.09.2019 о 19:00

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон зробив заяву

Джонсон: я краще помру в канаві, ніж проситиму ЄС відкласти Brexit

27.03.2019 о 10:51

Уряд Британії відхилив петицію 5,8 млн людей про скасування Brexit

Уряд Великої Британії відхилив петицію з 5,8 млн підписів, яка вимагає припинення виходу країни зі складу ЄС шляхом скасування дії статті 50 Лісабонського договору.

25.03.2019 о 12:16

Петиція про скасування Brexit набрала більше 5 млн підписів

Петиція з проханням до британського уряду скасувати дію статті 50 та переглянути плани щодо виходу з Європейського Союзу набрала більше 5 млн підписів після масової демонстрації в Лондоні в суботу.

22.03.2019 о 14:37

Четверо з десяти британців мають психологічні проблеми через Brexit

17% заявили, що Brexit спричинив у них "високий рівень стресу".

09.11.2018 о 10:34

У Лондоні розмістили сатиричні білборди з Путіним (фото)

Група анонімів, яка стверджує, що стоїть за білборд-кампанією, каже, що вона є "групою офіцерів російської військової розвідки".