ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 23.09.2019 о 15:00
Цікавий матч пройшов з футболу
Азмол знову провів свято футболу в Колонії

Футбольний матч за участю бердянських команд, святковий концерт для дорослих і приємні сюрпризи для маленьких мешканців мікрорайону Колонія підготувало підприємство «AZMOL British Petrochemicals» .

На стадіоні «Азовець», який не так давно був покинутий і просто заростав травою, знову було людно. На честь Дня міста завод «AZMOL BP», який взяв шефство над цим спортивним об'єктом, запросив любителів футболу і просто всіх бажаючих весело провести час на святковий захід.

Спорт проти

 

Спорт проти

На футбольному полі зустрілися команди «АЗМОЛ» і «Агрінол». Гра пройшла в цікавій боротьбі. Футболісти обох команд показали результативну гру і порадували уболівальників великою кількістю забитих м'ячів. За підсумками завзятого протистояння, перемогу з рахунком 7: 5 здобула команда «АЗМОЛ».

А поки дорослі жителі мікрорайону Колонія стежили за боротьбою на футбольному полі, дітям була надана розважальна програма і подарунки від підприємства «AZMOL British Petrochemicals».

Спорт проти

 

Як розповів керівник маркетингового відділу компанії «AZMOL British Petrochemicals», житель мікрорайону Колонія Максим Токін, такі спортивні свята будуть проходити на «азовців» і далі. Їх головна мета - популяризувати спорт і показати дітям і молоді, що здоровий спосіб життя і культурний відпочинок це альтернатива "спокусам" які може дати вулиця. Тому «AZMOL» підтримує розвиток в Бердянську як професійного так і аматорського спорту. Прямо на святі подарунок від підприємства отримала дитяча футбольна команда ДЮСШ. Тепер хлопці представлятимуть Бердянськ на футбольних змаганнях в новій спортивній формі з символікою «AZMOL BP».

Завершилося свято виступом кавер-групи «SCOTCH» яка порадувала жителів мікрорайону виконанням популярних пісень.

Спорт проти

 

Читайте також:Президент України нагородив ряд запорізьких тренерів з нагоди Дня фізичної культури і спорту

До теми