категорії

Спорт 30.09.2019 о 11:00
Новий сезон в Балтійській гандбольної лізі «ZTR» відкривав у фінському місті Рійхімякі
«ZTR» відкрив новий сезон балтійської гандбольної ліги поразкою

У господарів піднесений настрій. Трьома днями раніше чемпіон Фінляндії, який виступає в Лізі чемпіонів в групі D, на цій же арені зміг здобути першу перемогу в престижному європейському турнірі. Повалена була команда колишнього українця Ігоря Чуприни «Татран» зі Словаччини з рахунком 29:27. Фінський клуб, який важко назвати фінським, оскільки в його складі виступає всього п'ятеро жителів Суомі, є чинним переможцем БГЛ. У минулому сезоні «ZTR» і «Кокс» тричі сходилися в очних поєдинках, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Запорізький Спорт

Баланс зустрічей однаковий. По одній перемозі і нічия. У першому колі запорожці виграли в гостях з рахунком 28:22, в матчі-відповіді на майданчику палацу спорту «Юність» була зафіксована нічия (26:26). І, нарешті, найголовніший матч сезону в БГЛ, а саме фінальний, приніс перемогу «Коксу» з рахунком 23:22.

Початок зустрічі вийшло сумбурним. Спочатку команди обмінялися голами. Запорізький капітан Андрій Акименко рахунок в матчі відкрив, а в атаці у відповідь боснієць Саша Пульізовіч - зрівняв. Далі «ZTR» повів 3: 1 після результативних кидків Дениса Ісанчука і Олександра Тільта, а й господарі відповіли двома м'ячами. Знову відзначився Пульізовіч і ще один гол забив колишній гравець запорізького «Мотора» білорус Олександр Титов. І хороший відрізок видав «ZTR». Тільта з гри і Владислав Залевський з семиметрової позначки і на табло 3: 5. Знову господарі наздогнали запоріжців. І так майже до перерви. На 23-й хвилині - 11:11. У час, що залишився тайму запорожці закрили свої ворота на «замок», а самі двічі забили.

Початок другого тайму гості провалили. За неповних дві хвилини пропустили три м'ячі. На 37-й хвилині «ZTR» поступався вже два м'ячі (15:17), а потім у господарів розігрався Ніко Реннберг. Прикрити його не змогли. На 47-й хвилині «Кокс» вигравав вже чотири м'ячі (24:20). І ось тут, здавалося, що вдалося переломити хід поєдинку. Відставання скоротили до двох м'ячів (30:28). Господарі взяли тайм-аут, після якого змогли забити ще два голи в запорізькі ворота.

«ZTR» проведе матч 2-го туру БГЛ в естонському місті Пярну.

«Кокс» (Фінляндія, Рійхімякі) - «ZTR» (Україна, Запоріжжя) - 32:28 (11:13). Балтійська гандбольна ліга. Матч 1-го туру. 28-е вересня 2019 року. Рійхімякі. Кокс Арена.

«Кокс»:  Шицький, Койстинен; Меміч (2), Крейкбергс (3), Титов (1), Лук'янчук (1), Рённберг (10), Таммінен (4), Сурья, Неніта, Ю. Семенов (2), Е. Семенов, Пульізовіч (5), Гуглета (4), Ківіпато. Головний тренер Гинтарас Савукінас.
«ZTR»:  Деревянкин, Веремчук (1); Акименко (9), Ганчев (3), тільта (5), Ільченко (4), Артеменко (1), Стрельников, Ісанчук (1), Константинов (3), Северин, Залевський (1), Щербак, Бурзак. Головний тренер Віталій Андронов. Семиметрові: 5/3 - 6/4. Штрафний час: 12 - 2.