ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Світ 25.10.2019 о 18:00
Американські сенатори і представник США на Західних Балканах розкритикували ЄС
ЄС опинився під вогнем критики через відсутність рішення по Західним Балканам

Європейський Союз за нездатність почати переговори про членство з Албанією і Північної Македонією, заявивши, що це відкриває двері для посилення російського впливу, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Информационное сопротивление.

Ми надаємо можливість Балканам дивитися на Захід, а не озиратися на Росію і Схід», - заявила сенатор Джин Шахін, виступаючи на слуханні, присвяченому питанням регіону.

Вона продовжила: 

І всякий раз, коли ми втрачаємо цю можливість - як я думаю, що ЄС нещодавно зробив - це посилає дуже сильний сигнал Західних Балкан про те, що вони не повинні продовжувати реформи, вони не повинні продовжувати дивитися на захід і приймати цінності заходу »

Міністри ЄС 15 жовтня не схвалили переговори про розгляд членства двох балканських держав. Уже втретє - після аналогічних результатів в червні 2018 року і червні 2019 року - міністри блоку з 28 членів не змогли досягти одностайності.

Зокрема, Франція і Нідерланди висловили небажання відкривати двері для нових членів в зв'язку із занепокоєнням з приводу корупції та стандартів верховенства права.

Спеціальний представник США на Західних Балканах Метью Палмер заявив сенаторам, що Держдепартамент «глибоко розчарований» рішенням ЄС.

Він сказав, що Сполучені Штати згодні з оцінкою ЄС в травні 2019 року про те, що обидві країни досягли «значного прогресу» в проведенні реформ і що імпульс триватиме.

Палмер сказав, що бездіяльність Європейської Ради «підриває авторитет ЄС в регіоні», перешкоджає готовності лідерів до проведення жорстких реформ і «створює вакуум, який Росія, Китай і інші будуть раді заповнити».

Як повідомляла група ІС, процес розширення Євросоюзу триватиме , однак тепер він зміниться і буде вимагати значно більше часу і зусиль.

Читайте також:У першому кварталі 2019 року експорт товарів до країн Європейського Союзу становив 224 мільйони доларів

До теми

21.10.2019 о 19:00

Служби в Євросоюзі обговорюють надання Великобританії відстрочки для виходу зі складу ЄС

Відстрочка Brexit: стало відомо про новий намір Євросоюзу

10.04.2019 о 16:34

Кабмін схвалив ще одне рішення щодо курсу на НАТО та ЄС

Кабінет міністрів України схвалив проект указу президента про роботу органів влади у відповідності з курсом на інтеграцію в Євросоюз і НАТО.

08.04.2019 о 14:12

Порошенко озвучив плани на випадок перемоги на виборах

На наступні п'ять років Порошенко має чітке бачення того, що необхідно зробити, з урахуванням уроків минулих п'яти років.

02.04.2019 о 15:01

Ryanair потрапив до десятки топ-забруднювачів повітря в ЄС

Перевізник, який транспортує 130 мільйонів осіб на рік, нарахував 9,9 мегатонн викидів парникових газів у 2018 році.

01.04.2019 о 16:52

Сенсація виборів: Секрет успіху Ігоря Смешка

Це, так би мовити, міні-Зеленський, який не долає бар'єр другого туру, але змусить про себе говорити.