категорії

Спорт 11.11.2019 о 19:00
В Мінську відбувся чемпіонат Європи з тайського боксу IFMA-2019
Запоріжець виграв чемпіонат Європи з тайського боксу

У змаганнях взяли участь понад 500 боксерів з 27 країн старого світу, передає Є Запоріжжя! з посиланням на Запорожский Спорт.

У ваговій категорії 71 кг впевнено дістався фіналу запоріжець Амір Акчурин. У поєдинку за золото спортсмен здобув переконливу перемогу над суперником з Росії — Ібрагімом Товсултановим, та здобув титут чемпіона Європи з таїландського боксу. Спортсмен представляє СК «Прайд» і тренується під керівництвом Рената Валієва.

До теми

10.11.2019 о 10:20

В австралійському місті Мельбурн відбулося відкриття XXVII Чемпіонату світу з гирьового спорту

Запорізька спортсменка звернулася до уряду Мельбурна

08.11.2019 о 13:00

12-18 листопада у Запоріжжі, на базі палацу культури «Титан» відбудеться Кубок України з боксу

У Запоріжжі розіграють Кубок України з боксу

28.10.2019 о 15:00

Андрій Шевченко визначився зі складом збірної на найближчі два матчі

Три запорізьких футболіста потрапили до складу збірної на найближчі матчі

26.10.2019 о 17:00

Мелітополь вперше приймає Чемпіонат України та Відкритий чемпіонат Запорізької області з триатлону - дуатлону

Атлети заполонили місто - в Мелітополі стартував дуатлон

25.10.2019 о 19:00

Спортсмен із Запоріжжя показав найкращі результати з плавання на змаганнях у Китаї

Військовий із Запоріжжя взяв золото на Всесвітніх Іграх у Китаї: аплодуємо стоячи

24.10.2019 о 14:00