ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Політика 17.11.2019 о 15:20
В обласній раді пропонують збільшити депутатський фонд до 1.5 мільйона гривень на одного депутата
У Запорізькій облраді хочуть в 1.5 рази збільшити депутатський фонд

Так, на сьогодні в обласній раді на 84 депутата припадає 84 мільйони гривень (по 1 млн. грн. на кожного). При цьому кожен обранець може використовувати 300 тис. грн. на адресну, матеріальну допомогу на лікування, а також виплати людям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі і потребують лікування або поліпшення соціально-побутових умов громадян, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zabor.zp.  

Решта суми (700 тис. грн.) направляється на на розвиток інфраструктури і соціально-економічні проекти в районах області.

Зараз готують звернення з пропозицією про збільшення депутатського фонду до 1.5 мільйона гривень. Зокрема, пропонується встановити матдопомогу з 300 до 500 тисяч гривень на одного депутата. В цей же час на соціально-економічні проекти фінансування хочуть збільшити з 700 тисяч гривень до 1 мільйона гривень.

Серед аргументів на користь збільшення депутатського фонду: високий рівень освоєння коштів (99.7%).

У департаменті соцзахисту повідомили, що за 10 місяців допомогу отримали 12 тисяч жителів області, а 30% "депутатських грошей" ще не використали в повному обсязі.

Заступник губернатора Іван Федоров повідомив, що на наступному тижні адміністрація має намір підготувати проект бюджету на 2020 рік, щоб дати можливість депутатського корпусу з ним детально ознайомитися до моменту засідання сесії.

Уже відомо, що на 2020 рік фінансовий департамент ОДА планував закласти на депутатський фонд аналогічну суму в 84 мільйони гривень, як і було в цьому році. В облраді будуть готувати свої зміни до програм.

Читайте також:Яким буде обласний бюджет наступного року?

До теми