ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Політика 27.11.2019 о 13:00
Партію «ОПЗЖ – За життя» в нашій області нардеп Олександр Пономарьов
Ціна «За життя»: як нардеп із Запорізької області фінансує свою партію

Судячи зі звіту «Опозиційної платформи — За життя» за третій квартал 2019 року, близьке оточення народного депутата Олександра Пономарьова, як і раніше, залишається одним з головних донорів цієї партії.

Шестеро бердянців поповнили її рахунок на 9 мільйонів 600 тисяч гривень (по 1,6 мільйона гривень кожен), що становить чверть від всіх внесків фізичних осіб, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zp-fakty.

Серед них можна виділити Микиту Вержиковського (помічника депутата облради і директора ПРАТ «Бердянські жниварки» Олега Будянського), Олександра Томковида (менеджера «Агрінолу») і Геннадія Іванькова (головного лікаря санаторію «Арктика»). Банківські транзакції в один день з ними здійснили В'ячеслав Макаров, Дарина Рябова і Віталій Рудь, що може свідчити про пов'язаність всіх цих людей.   

Чому була обрана саме сума 1,6 мільйона гривень? Тому, що наразі вона відповідає максимально допустимому законодавством розміру внеску приватної особи в округленому вигляді.  

У період з липня по вересень мешканці Бердянська поповнювали також і виборчий фонд ОПЗЖ — на загальну суму понад 1,4 мільйона гривень. Така собі Олена Зініна (співробітниця «Райснаба») для опозиції не пошкодувала 1, 252 000 гривень, Сергій Колесник (співзасновник «Бердянських жниварок») - 406 тисяч гривень, Мульченко Ірина (директорка б/в «Фіона») - 400 тисяч, Безверха Наталія (директорка б/в «Бригантина» і дружина колишнього помічника Олександра Пономарьова — Володимира Безверхого) – 280, 775 гривень, Сергій Велічкін (директор б/о «Нафтохімік України») - 150 тисяч, Олена Зубко (помічниця Пономарьова в його минулій депутатській каденції) – 69, 300 і 953 гривні 84 копійки для партії Рабиновича виділив особистий адвокат пана Пономарьова — Євген Озюменко.

Не оминула своєю увагою «ОП «За життя» і бердянська фірма «Торговий  Дім Агрінол», яка розщедрилась на 692 тисячі гривень.

Загальна сума: понад 12 мільйонів гривень.

Тут потрібно відзначити, що 832 тисячі з цих коштів повернулися в «сім'ю» через рахунки товариств з обмеженою відповідальністю «Південна зоря», «НВП Агрінол», «Інформаційна група ПРО100», «Телерадіокомпанія Азовська хвиля» і «Телерадіокомпанія Юг», які надавали партії послуги з виготовлення та розміщення агітаційних матеріалів.

Нагадаємо, що засновниками всіх вищеперерахованих підприємств є родичі члена фракції «Опозиційна платформа — За життя» Олександра Пономарьова.

До речі, в попередньому кварталі особи з орбіти народного обранця були щедрішими та продонатили ОПЗЖ на 15,4 мільйона гривень.

Подивимося, як зміняться цифри в останньому фінансовому звіті 2019 року та чи стане це Олександру Пономарьову в пригоді після зняття депутатської недоторканності.

Читайте також:Депутати вирішували, які питання будуть включені до порядку денного наступної сесії

До теми

18.11.2019 о 15:00

Кнопкодавцем виявився мажоритарник із Запорізької області Олександр Пономарьов

Запорізького нардепа зловили на кнопкодавстві

17.11.2019 о 15:20

В обласній раді пропонують збільшити депутатський фонд до 1.5 мільйона гривень на одного депутата

У Запорізькій облраді хочуть в 1.5 рази збільшити депутатський фонд

15.11.2019 о 09:00

Верховний суд задовольнив касаційну скаргу і скасував рішення суду

Верховний суд став на сторону депутата Запорізької облради

14.11.2019 о 10:00

Зеленський звільнив голову РДА

Зеленський змусив запоріжанку покласти заяву на стіл: кому дісталося крісло чиновниці

06.11.2019 о 19:00

7 листопада в Запоріжжі приїде прем’єр-міністр України Олексій Гончарук

До Запоріжжя приїде прем'єр-міністр Гончарук

25.10.2019 о 13:00

Один з одіозних чиновників часів екс-губернатора Бриля намір боротися за «жирну» посаду

Чиновник з оточення Бриля заявив про злочини з боку губернатора області