ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Україна 05.12.2019 о 12:00
Наразі мейнстрімом вважається - листування нардепами в сесійній залі
Які питання вирішує народний депутат та запорізький прокурор?

Скільки вже народних обранців «погоріли» на  листуванні у сесійній залі. Проте, знаходяться все нові й нові любителі розв'язувати питання в онлайн режимі, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zp-fakty.net. 

Так, журналісти сфотографували листування колишнього сценариста "Студії квартал-95", а сьогодні народного депутата від «Слуги народу» Олександра Кабанова з прокурором Запорізької міської прокуратури №2 Миколою Лєскіним.

Народний обранець оговорював широке коло питань: від підключення його квартири у Запоріжжі до газопостачання (виявляється сьогодні це обов’язки прокурорів) до кадрових призначень у територіальне управління ДБР у Мелітополі.

З листування видно, що народний депутат, використовуючи ненормативну лексику, не тільки жалівся на особисті комунальні негаразди, пропонував молодому прокурору очолити ДБР, а і назвав іншого ймовірного кандидата на посаду директора ТУ ДБР розташованого у Мелітополі. Ним виявився Юрій Монастирський, який у 2013 році очолював слідче управління ГУМВС в Запорізькій області. Був підлеглим Володимира Серби, який сьогодні знаходиться у міжнародному розшуку за насильницький розгін запорізького Майдану, зловживання владою та організацію масових заворушень.

Шкода, що замість того, аби обговорювати законопроєкти народні обранці розв'язують особисті питання та влаштовують знайомих на «теплі» місця в державних органах. Бажаємо панову Кабанову нарешті відновити газопостачання у його оселі.

Читайте також:9 грудня, у Києві відзначать переможців антипремії «Це яйце»

До теми