ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 22.01.2020 о 14:00
На сотню років у минуле
Містян запрошують в подорож у минуле

Виставка про історію України та її шлях до незалежності відкрилась у Запорізькому краєзнавчому музеї. Мобільна експозиція розповідає про створення національного війська та його особливості, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.

На стендах — усе найцікавіше про національне військо доби української революції. Тут представлені світлини бійців та командирів, фотографії із різними видами зброї та чимало інформації про те, як зародилося і діяло військо. Самі історики, називають експозицію великим підручником із картинками.

Для найдопитливіших куратори виставки проводять ще й екскурсію, де все детально пояснюють. У перший день роботи експозиції до музею завітали нацгвардійці та учні “Січового колегіуму”. Кажуть, що виставка не лише цікава, а ще й важлива. Така експозиція відсьогодні працює у багатьох музеях України. Її підготували спеціально до Дня Соборності, який українці святкують 22 січня. Запорізькі ж музейники планують через деякий час привести мобільну експозицію і в інші міста нашої області.