ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 28.01.2020 о 14:00
Музика, що об’єднує
Стартував І відбірковий тур міжнародного конкурсу “Акорди Хортиці”

У Запоріжжі стартував відбір на міжнародний конкурс “Акорди Хортиці”. Він проходить вже 20-й рік поспіль. Цього разу фестиваль збере учасників з України, Австрії, Білорусії, Великої Британії та Іспанії. Тільки із Запоріжжя заявки вже надіслали близько 300 юних музикантів, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.ua.  

Марія вже 4 роки грає на фортепіано. Участь в “Акордах Хортиці” наважилася взяти вперше. До відбіркового туру готувалася півроку. Для цього щодня за музичним інструментом проводила по кілька годин. Той, з ким мріє виступити на одній сцені Маша, очолює журі відбіркового туру. Головний диригент академічного сифонічного оркестру обласної філармонії В’ячеслав Редя каже, що у юних музикантів досить дорослий репертуар.

Від учасників вже надійшло близько тисячі заявок. Тим, хто переможе у першому турі, на другому етапі доведеться підкорювати музичних експертів не лише з України. Сам фестиваль стартує 27 березня і триватиме 5 днів. Переможці “Акордів Хортиці” виступлять разом із академічним оркестром обласної філармонії. Організатори кажуть, для дітей такий конкурс – гарний трамплін на велику сцену.


Читайте також:На сотню років у минуле

 

 
До теми