ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 04.02.2020 о 11:00
Запорізькі дзюдоїсти взяли участь в чемпіонаті України серед кадетів до 18 років
Запорізькі дзюдоїсти завоювали чотири медалі в кадетському чемпіонаті України

Майже 600 спортсменів з 23 регіонів та міста Києва взяли участь в чемпіонаті, передає Є Запоріжжя! з посиланням на nform.zp.

Запорізькі спортсмени завоювали чотири медалі - дві золоті, срібну та бронзову. Це принесло запорізькій команді четверте місце загального заліку.

Чемпіонами України серед кадетів стали Мар'яна Гавриляк та Владислав Удод. Срібло завоював Роман Крохмальов, а бронзу - Арчіл Бігвава.

Головною метою змагань було формування збірної команди для участі в чемпіонатах світу і Європи.

Нагадаємо, 1 лютого, жіноча баскетбольна команда «Чайка» виграла півфінал у «Київ-Баскет». «Чайка» взяла півфінал і вийшла у фінал Кубка України. Чемпіонат «Фінал чотирьох» проходив у Рівному.

До теми

03.02.2020 о 12:00

У Запоріжжі відбудеться відкрите тренування

«Мотор» запрошує вболівальників на відкрите тренування

30.01.2020 о 16:00

У тенісній федерації прокоментували ситуацію з майбутнім протистоянням з азіатами в Кубку Девіса

24.01.2020 о 10:00

Управління комунальної власності планує замовити реконструкцію міського парку культури

На Запоріжжі учасник торгів, який претендує на 46 мільйонів завантажив замість документів порожні сторінки

21.01.2020 о 16:00

Запоріжці були справжньою командою і дотиснули гостей в овертаймі

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» виборов стратегічно важливу перемогу у МБК «Миколаїв»

20.01.2020 о 16:00