ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 14.02.2020 о 14:00
У Запоріжжі львівська художниця Анна Атоян презентувала унікальну виставку майже живих картин
Запоріжцям презентували майже живі картини

Експозиція фантастичного світу саду скульптур “Втеча з Едему” відкрилась у місцевому художньому салоні. Мисткиня малює у найскладнішому стилі — гарячий батік і левкас. На картинах відвідувачі зможуть побачити не ідеальних героїв античності, які наперекір усім канонам, обирають — свободу, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Венера Мілоська, Леви з Лутрак та “Поцілунок” Родена. Це лише частина відомих скульптур, що можна знайти на картинах Анни Атоян. Художниця більше 20 років малює у техніці гарячий батік. Це найдавніший спосіб розписування тканини. І зветься так, тому що малюнок виконується розплавленим воском. Художниця Анна Атоян говорить, вона втілила ідею саду живих скульптур, в експозиції є дуже багато є впізнаваних античних скульптур, і не дуже античних, просто садово-паркових скульптур. Художниця їх оживила, дала їм свободу вибору, чи лишатись їм білими, чи кольоровими, чи лишатись їм в едемському саду. Едемський сад – не релігійний, а просто як райська місцина. Це сади, квіти , пташки. Це виставка про свободу вибору.

На виставці представлені і міні-картини, або, як каже сама авторка, — “кишенькові”. Є на виставці й улюблена робота Анни. Це полотно, де скульптури ніби віддаляються від сучасності. Анна Атоян вважає цю роботу найбільш вдалою у технічному плані, ну і плюс подобається Аполлон Берведельський, який у тумані вказує дорогу, куди їм піти.

Цю творчу колекція жінка збирала майже рік. До цього її представили у Києві. І на запрошення місцевих художників експозиція приїхала і до нашого міста. Колеги мисткині зізнаються, подібної техніки у Запоріжжі немає. Голова ЗОО Національної спілки художників України Ірина Гресик каже, це унікальні роботи, техніка Анни щодо батіка – це її особиста винайдена техніка. Оскільки художники, які працюють у цій техніці, вони говорять, що це не батіки, а це скоріше живопис, а художники які живописці – говорять ні, це не живопис, це саме батік.

Вражає розпис гарячого батіку і відвідувачів. Запоріжці кажуть, такі темні кольори роблять картини більш інтимними та магічними. Жителька Запоріжжя Оксана Тимченко зізнається, їй сподобалися незвичні кольори, а також 4 невеликі картини, виконані у графічній стилістиці. Загалом враження від виставки дуже цікаві, дещо магічні. А ось леви чомусь нагадали Крим.

Для тих, хто хоче не лише побачити виставку, а й спробувати себе у незвичайній техніці малювання гарячим батіком — львів’янка запрошує всіх охочих на майстер-клас. А от поціновувачі прекрасного зможуть оцінити всю палітру Едему до кінця квітня.

Читайте також:Едемські мотиви через батік та левкаси

До теми

12.02.2020 о 15:00

У Запорізькому муніципальному театрі-лабораторії «Ві» відбудеться вистава

Запоріжців запрошують на виставу «Cover тЕща»

09.02.2020 о 15:20

Виставку про мешканців болот представили співробітники Національного заповідника “Хортиця”

Запоріжцям розкрили таємниці болотного життя

09.02.2020 о 09:00

Портрет як можливість розповісти про людину

Запорізькі художники презентували виставку портретів

06.02.2020 о 15:00

Футбол, Хортиця, краєвиди та фауна Запоріжжя

Молоді фотохудожники представили містянам своє бачення дійсності

03.02.2020 о 16:00

У Запорізькому краєзнавчому музеї відкрилася виставка одягу, взуття та аксесуарів ХХ сторіччя

Виставка "Мода зі старого комода" відкрилась у Запоріжжі

27.01.2020 о 12:00

Запорізькі зірки засяяли

У Запоріжжі нагородили автора кращої психологічної світлини

24.01.2020 о 12:00

Казкова зима, якої так не вистачає

Юні художники подарували городянам зиму