ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 19.02.2020 о 16:00
Журналісти побували на тренуваннях можливих майбутніх олімпійців
Запорізькі спортсмени боротимуться за олімпійські ліцензії

Бокс, греко-римська боротьба, дзюдо, легка атлетика, плавання, стрибки у воду та тхеквондо. Саме ці види спорту, можливо, представлятимуть і запорізькі спортсмени на Олімпіаді в Токіо. Наразі розглядається 16 кандидатур. З них найбільше дзюдоїстів. Є у списку і Віталій Шепель, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.ua.  

Віталій Шепель, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, каже, що з самого дитинства мрія кожного спортсмена — взяти участь в Олімпійських іграх. Зараз спортсменів готують окремо до найближчих змагань, які пройдуть у Варшаві. До Олімпіади ще півроку, тому дуже рано щось загадувати, але кожне змагання — це маленький крок до тієї Олімпіади, на яку всі хочуть поїхати.

Дмитро Бондарчук, заслужений тренер України з дзюдо, впевнений, для кожного спортсмена сходинка Олімпійських ігор — це найвища сходинка. Є офіційні чемпіонати світу, чемпіонати Європи, турніри високого рівня, але Олімпійські ігри — це той рівень, якого намагається досягти кожен спортсмен.

Є серед запорізьких дзюдоїстів і спортсмени, які вже брали участь у змаганнях такого рівня. Чемпіонка параолімпійських ігор в Ріо Інна Сич, розповідає, що на турнірі найголовніше.

Інна Сич, заслужена майстерка спорту України з дзюдо, впевнена, що найголовнішим є саме настрій — налаштуватися на перемогу, зібратися і перемогти.

Готуються до відбіркових змагань і борці. Адже для того, аби потрапити на Олімпіаду, запорізьким вихованцям треба стати фіналістами ліцензійних змагань.

Парвіз Насібов, майстер спорту України міжнародного класу з греко-римської боротьби, переконаний, що той, хто входить до фіналу, той потрапляє на Олімпійські ігри.

Парвіз Насібов — один з кандидатів серед свого виду спорту. Нині хлопець переїздить на олімпійську базу в Києві, аби там продовжити підготовку.

Борець запевняє, що Олімпійські ігри — це те, до чого йде кожен спортсмен. Найголовніше, що проводиться раз на 4 роки — це Олімпійські ігри, тому хлопець сподівається не прогавити цей шанс та привезти олімпійську ліцензію Україна та місту Запоріжжю.

Євген Чертков, заслужений тренер України з греко-римської боротьби, каже, якщо хлопець поїде, то шанси є. Він добре підготований і рветься, і хоче — залишилося тільки поїхати.

Олімпійські ігри в Токіо проходитимуть з 27 липня по 9 серпня. Національна збірна команда України орієнтовно змагатиметься за нагороди в 27 видах спорту.

Читайте також:Влітку команду очолить Гинтарас Савукінас

До теми

19.02.2020 о 12:00

23 лютого в Запоріжжі відбудеться зустріч з баскетбольними тренерами

У Запоріжжі відбудеться круглий стіл з тренерами

13.02.2020 о 16:00

За рівної боротьби запоріжці пропустили вирішальний ривок у заключній чверті і програли одеситам

Баскетбольний клуб «Запоріжжя» втретє в сезоні програв БК «Одеса»

12.02.2020 о 19:00

Масштабна тенісна подія міжнародного рівня проходитиме у Палаці спорту «Юність»

Запоріжжя – десяте українське місто, яке прийматиме Кубок Девіса

11.02.2020 о 13:00

Учень школи-інтернату «Січовий колегіум» переміг в національному проекті

Переможцем національного проєкту «Молодь дебатує» став школяр з Запоріжжя Богдан Козлов

10.02.2020 о 18:00

В Талліні відбувся міжнародний турнір з багатоборства у приміщенні Indoor Combined Events Tallinn

Запорізькі багатоборці Касьянови відкрили сезон сріблом і бронзою міжнародних змагань

08.02.2020 о 15:20

У матчі регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч Запоріжжя приймало Одесу

Запоріжжя вдома програло Одесі у Суперлізі

06.02.2020 о 19:00

Спортсмени із Запоріжжя візьмуть участь в чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Запорізькі спортсмени візьмуть участь в чемпіонаті Європи