ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 25.02.2020 о 11:00
Вперше у Запорізькому художньому музеї влаштували виставку-конкурс
У Запорізькому художньому музеї влаштували виставку-конкурс

ЇЇ учасники викладачі та студентів художніх та дизайнерських відділень місцевих вишів. Кращі роботи другого етапу можна побачити в експозиції, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Робота студентки Хортицької академії Дар’ї Нінтц отримала назву – “Врятуємо природу”. Авторка нагадує, наразі триває глобальне забруднення планети пластиком, тож вона зобразила виделки як гострі предмети, які вбивають нашу природу і вона тримається із останніх сил. Для композиції художниця використовувала власні фотографії.

Під час відкриття виставки-конкурсу, студентки влаштували дефіле, презентували власні розробки одягу. На виставці можна побачити і текстильний дизайн. Старша викладачка кафедри дизайну Хортицької національної академії Лариса Клімова зазначає, тут представлені роботи і студентів, і викладачів тобто вже з огляду виставки можна зробити висновок, що у Запоріжжі є дизайн, є де вчитися, є у кого вчитися і є, кому вчитися.

Одрі Хепберн, Моніка Белуччі та просто приятель. Студентка КПУ Поліна Лаврова виконала ці портрети у незвичній техніці – стрінг-арт або — нитяна графіка. Всі роботи сплетені зі струн. Дівчина говорить, раніше вважала техніку складною, але, коли почала працювати, зрозуміла, що для неї вона не є надто складною, тож зробила портрети саме в цій техніці, адже вона є більш ефективною.

Завідувачка кафедрою дизайну Класичного приватного університету Катерина Петрова говорить, головна ознака виставки – різноплановість робіт, це не лише образотворче мистецтво, а й графіка, й петриківський розпис, і дизайн одягу, і графіка стріт-арт.

На цій виставці разом — графічний дизайн, малюнок, рекламна поліграфія, архітектура та живопис. Тобто все те, чим займатимуться студенти у майбутньому. Для участі у конкурсі кожен запропонував не менше чотирьох власних творів. Те, що зараз можна побачити у художньому музеї — результат другого етапу виставки-конкурсу. Голова Запорізької обласної спілки дизайнерів Тетяна Єншуєва каже, сьогоднішні абітурієнти та студенти завдяки таким заходам бачитимуть, чим вони займатимуться надалі, тож відбувається популяризація дизайнерської професії.

Кураторка виставки Антоніна Білявська зазначає, на виставці вперше представлено так багато робіт, і зібрано таку велику аудиторію. Всього зібрано майже 350 творів, і їх кількість постійно збільшується.

Остаточні підсумки виставки-конкурсу підведуть за місяць. Поки триватиме виставка – обіцяють провести для запоріжців і спеціальні майстер-класи та лекції. А по завершенні – кращі роботи отримають нагороди від обласного художнього музею.

Читайте також:В  туристичному центрі презентували картину чеченського художника Петра Захарова

 
До теми

23.02.2020 о 10:20

З 27 лютого в Запоріжжі відкривається третя персональна фотовиставка Анатолія Волкова "Хортиця вночі

У Запоріжжі відкривається фотовиставка "Хортиця вночі"

22.02.2020 о 10:20

Кінофестиваль нацменшин відбудеться у Запоріжжі

У Запоріжжі відбудеться кінофестиваль нацменшин

21.02.2020 о 14:00

Спілкування через мистецтво

Запоріжцям представили картини особливих дітей

21.02.2020 о 13:00

Обласна бібліотека для дітей “Юний читач” продовжує цикл тематичних виставок творчого проєкту

У Запоріжжі відкрилася персональна виставка Олександри Камінської

20.02.2020 о 17:00

Зовнішні враження з внутрішніми переживаннями

Художник Антон Шеретов зобразив «Шлях додому»

19.02.2020 о 15:00

Електропотяги, трамваї та тролейбуси, разом – “Залізні коні сучасності”

Юний запорізький художник розкрив позабуту митцями тематику

18.02.2020 о 13:00

Фестиваль фільмів національно-культурних товариств відбудеться в Запоріжжі

У Запоріжжі відбудеться фестиваль фільмів національних товариств