ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Події 25.02.2020 о 12:00
Пейзажі запорізьких краєвидів, намисто із бісеру та м’які іграшки
Юні митці зобразили “Запоріжжя багатонаціональне”

Такі роботи юні запоріжці представили на конкурсі “Таланти міста Z”. Участь у заході взяли діти з усіх куточків Запоріжжя, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

У Палаці дитячої та юнацької творчості повно дітлахів. Завітали сюди, щоб дізнатися ім’я переможців цьогорічного конкурсу талантів. Про свої вміння діти розповідають власними поробками. В експозиції фотографії, картини, вишивка, біжутерія з бісеру та іграшки в різних техніках. Свою картину “Берегиня-Поліетна” представила і 10-річна Аріна Приймак. Розповідає: участь у конкурсі бере вперше. А ось картину для нього малювала у кілька етапів. Дівчинка каже, техніку засвоїла добре, а на створення картини знадобилося 4 уроки. Спочатку малювала на папері, потім – на тканині, і нарешті, зробила основні деталі та декор.

Цьогорічна тема конкурсу – “Запоріжжя багатонаціональне”. Свої роботи представили 260 дітей. Творчих же доробків — 350. Журі конкурсу зазначають: оцінювати учасників було важко, адже всі надзвичайно талановиті. Роботи розглядали за кількома критеріями. Голова журі конкурсу “Таланти міста Z” Євген Прокоф’єв пояснює, робота має бути виконана самостійно, а викладач – виступати лише консультантом. Далі оцінюють кольорове вирішення, композицію, задум та ідею.

Поки журі обирає переможців, юні майстри вже створюють нові поробки. Для дітлахів тут влаштували майстер-класи. Усіх охочих навчали малювати картини. Проте не тільки фарбами, але і кавою. Організатори конкурсу зазначають, такий захід влаштовують вже дев’ятий рік поспіль. Цього разу переможців буде близько півсотні. На них чекають творчі подарунки. Аби підтримати юних творців, свої роботи на виставці представили й їхні керівники.

Як зазначила директорка Запорізького Палацу дитячої та юнацької творчості Людмила Маринюк, і цього, і минулого року свої роботи на фестивалі представили і педагоги. Це дуже цікаво, оскільки не тільки діти, але і вчителі можуть показати, що вони вміють. Це дуже важливий конкурс, бо розширює вміння дітей і діти ще й отримують навички і знання.

Вже наступного року конкурсу виповниться 10 років. Тож організатори готують для юних запоріжців ще більше цікавинок.

Читайте також:Портрет як можливість розповісти про людину

До теми

18.05.2019 о 14:50

Анотація на Закриття 79-го концертного сезону 2019 року

24 травня Запорізька обласна філармонія частуватиме шанувальників музики ексклюзивними новинками та найяскравішими хітами 79-го концертного сезону!

27.03.2019 о 13:15

Сьогодні у світі відзначають День театру

Міжнародний день театру - не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів.

21.02.2019 о 12:50

Сьогодні відзначають Міжнародний день рідної мови

Свято відзначають щороку з 2000 року.

27.10.2018 о 13:37

В Україні згадують жертв масових репресій української інтелігенції в урочищі Сандармох

Сандармох - місце найбільших масових страт репресованих у часи Сталінського терору.

15.09.2018 о 16:00

Київ - місто революції, що стало центром технологічного розвитку

Навряд чи є краще місце, щоб сповна насолодитися красою української столиці на сході сонця, ніж Пішохідний міст над Дніпром.