ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 02.03.2020 о 12:00
Київ-Баскет переміг вдома Запоріжжя в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч
Київ-Баскет втретє в сезоні переміг Запоріжжя

Суперники одразу взяли високий темп, не розігруючи атаки у весь визначений для цього час. Гості при цьому жорсткіше пресингували та влучніше били з дальньої відстані. Відтак після стартової 10-хвилинки запоріжці вирвалися вперед на 9 очок, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ukrbasket.

Однак у другій чверті кияни додали агресії в атаці, раз-по-раз розрізаючи захист гостей стрімкими випадами. До кінця чверті господарі таким чином відіграли відставання та вийшли вперед на три очка. У киян суттєво посилила гру лава запасних: за першу половину господарі за очками з лави значно переважали гостей – 23:6.

По перерві у стратегічній третій чверті гості вже більше працювали на те, аби не дозволити господарям збільшити перевагу в рахунку. Однак на заключну 10-хвилинку різниця збільшилася до семи очок.

Уже в заключній чверті кияни вперше в поєдинку збільшили перевагу до понад 10-ти очок. Запоріжцям уже забракло сил врятуватися. Відтак Київ-Баскет втретє в сезоні обіграв Запоріжжя та здобув 16-ту перемогу в регулярному чемпіонаті.

Герої матчу

Найрезультативнішим у переможців став Крутоус з 14-ма очками. Шеферд з 12-ма очками реалізував третину загальнокомандних дальніх влучань – 3. Близнюк був найефективнішим – 12 очок, 6 підбирань, 7 передач. Загалом у киян шестеро гравців набрали 10 та більше очок. У гостей таких було четверо, а Рендольф з Шевченком перетнули позначку в 20 очок – 23 та 21 відповідно.