ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 08.03.2020 о 13:20
Миколаїв приймав Запоріжжя у четвертому матчі сезонної серії між сусідами по турнірній таблиці
Миколаїв переміг та обійшов Запоріжжя у турнірній таблиці

Команди провели рівну першу половину, під час якої лідер змінювався 15 разів, Є Запоріжжя! з посиланням на ukrbasket.net.

Гості будували свою атакувальну гру здебільшого через фарбу, господарі грали швидше. Результативніше зіграла у команди Віталія Чернія і лава запасних, зокрема Райан Андерсон, який набрав за першу половину 13 очок. В цілому американський тандем корабелів Андерсон - Петерсон став головною атакувальною зброєю господарів до великої перерви. Запоріжці набирали очки більш командно, мали кращий відсоток реалізації кидків з гри, але перевага колектива Валерія Плеханова перед великою перервою була незначною — третю чверть суперники починали за “+1” для гостей.

Перспективний старт другої половини для гостей організував тандем Рендольфа та Столлворта, господарі знайшли свою відповідь у вигляді 12 поспіль очок від Адедирана, якого своєчасним влучним триочковим підтримав Петерсон. Як виявилось, це був лише початок бенефіса американського захисника, який за рахунок свого індивідуального перфоманса у четвертій чверті, зняв усі питання про переможця.

Лідер Миколаєва, реалізувавши 4 триочкових за 10-хвилинку, набрав у заключному відрізку матчу 20 очок. Запоріжці не встояли проти вибухової гри господарів у кінцівці матчу, та пропустивши ривок суперника, зазнали виїзної поразки з рахунком 88:95. Гості не втримали лідера суперника, провівши у той же час свій найгірший відрізок матчу у нападі саме наприкінці матчу.

Миколаївці зрівнялись за показниками із Запоріжжям і за рахунок кращої різниці в очних зустрічах вийшли на 7 місце. Найкращим гравцем матчу став Петерсон, який набрав 38 очок, зробив 6 підбирань та 5 передач (РЕ 36).

Миколаїв свій наступний матч у регулярному чемпіонаті зіграє 26 березня на виїзді проти Харківських Соколів, а Запоріжжя 20 березня прийматиме Дніпро.

Суперліга Парі-Матч. Миколаїв, СК Надія

МБК Миколаїв - Запоріжжя 95:88 (26:27, 20:20 22:25 27:18)

Миколаїв: Петерсон 38 + 6 підбирань + 5 передач, Луценко 11 + 5 підбирань, Онуфрієв 3, Приймак 9 + 10 підбирань, Брістол 0 + 9 підбирань - старт; Давидюк 2, Адедиран 17 + 6 підбирань, Андерсон 15, Хохоник 0 + 3 передачі

Запоріжжя: Столлворт 11 + 5 передач, Рендольф 20 + 5 передач, Мироненко 11, Шевченко 10, Преслі 12 - старт; Кожем'якін 13, Липовцев 4 + 5 підбирань + 4 перехоплення, Сандул 7, Нємцу, Міхєєв

До теми

02.03.2020 о 12:00

Київ-Баскет переміг вдома Запоріжжя в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Парі-Матч