ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Україна 12.03.2020 о 16:00
У виставковому центрі «Козак Палац» відбулась презентація екологічного проєкту «Озеленення України»
У Запоріжжі презентували всеукраїнський масштабний екопроєкт «Озеленення України»

Організаторами проєкту виступають бізнес-клуб України «CEO Club Ukraine» та Національний проєкт «Книга рекордів України». Участь у презентації взяли голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок та голова обласної ради Григорій Самардак, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zoda.gov.  

Ми із задоволенням долучаємось до акції. Ми не байдужі до озеленення міста та області. В нас є екологічні кошти, які будуть виділені на озеленення Запорізького регіону. Ми тісно співпрацюємо з міською владою у цьому питанні. Будемо робити все, щоб акція стала не разовою. Ми у цьому році плануємо реконструкцію площі Фестивальної і у проєкті також передбачено озеленення навколишньої території. Сподіваюсь на підтримку і дуже приємно, що є люди, яким не байдуже, – звернувся до присутніх Віталій Туринок.

Як повідомила генеральний директор Національного проєкту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк, мета проєкту – привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців. Щоденними простими вчинками можна економити багато ресурсів природи, не забруднювати її. Висадженням хоча б одного дерева можна зробити свій внесок у збереження екосистеми планети.  

Акцію плануємо реалізовувати упродовж 2020 року. За результатами активної підготовки в усіх регіонах буде висаджено один мільйон дерев за один день. А далі упродовж тижня в європейських країнах ми висадимо 100 млн дерев. Таким чином, ми покажемо, що Україна та українці не тільки «ходять і просять». Ми самі ініціатори, і ми об’єднуємо країни, – повідомив засновник «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук.

Окрім висадження одного мільйона дерев, організатори планують провести цілу низку тематичних заходів. Зокрема, це висадження нових парків та алей, освітні воркшопи в навчальних закладах,  загальнодержавна інформаційна кампанія та телемарафон на підтримку озеленення України, видавництво тематичної літератури, спортивно-тематичні активності для дітей та дорослих, розробка інтерактивної карти озеленення України,  міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо. 

Сергій Гайдачук вручив символічний дарунок – фірмову марку та маленькі деревця в горщиках – на знак взаємної співпраці у майбутньому. Після чого керівники області підписали Меморандум про співпрацю та Етичний кодекс, що підтверджує плани на подальшу співпрацю.  

Долучитись до Акції «1000 000 дерев за 24 години» в рамках проєкту «Озеленення України» можуть усі охочі. Зазначимо, поки організатори не повідомляють остаточної дати висадки дерев. Організатори передбачили п’ять форм участі у висадженні дерев: в якості волонтерів, співорганізаторів, партнерів, інформаційних партнерів та еко-амбасадорів. 

Читайте також:Фахівці зафіксували перевищення шкідливих речовин в понад 4 рази

До теми

06.03.2020 о 10:00

Микола Ралик хотів опублікувати петицію, яка стосувалася екології міста

На сайті міської влади не хочуть публікувати петицію запорізького активіста

01.02.2020 о 09:00

Поблизу колишнього заводу «Гама» утворилося сміттєзвалище

Майже в центрі Запоріжжя утворилося стихійне звалище, де виявили люмінесцентні лампи з ртуттю

30.01.2020 о 11:00

Жителі Запоріжжя почали писати скарги і вимагати знайти винуватця забруднень атмосфери

Запоріжці вимагають виявити винуватців забруднень повітря, які фіксує пересувна еколабораторія

30.01.2020 о 09:00

Працівники «Кремнійполімеру» висунули ряд вимог

Що вирішили депутати міськради з приводу «Кремнійполімеру», який загрожує техногенною катастрофою Запоріжжю

29.01.2020 о 12:00

Всіх закликають розглянути законопроект про обмеження обігу пластикових пакетів на території України

Запорізькі активісти ініціювали боротьбу проти поліетилену - черга за Кабміном

29.01.2020 о 11:00

Екологічна інспекція у Запорізькій області продовжує інформувати про свою успішну діяльність

За викиди шкідливих речовин без дозволу - меблева фірма сплатила понад 300 тис. грн

27.01.2020 о 17:00

Дві вантажівки сміття намагалися скинути на поле одного з фермерів в Широківській громаді

На Запоріжжі на поле фермера намагалися вивантажити два “КамАЗи” будівельного сміття