ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Резонанс 26.03.2020 о 11:00
У Центрі реабілітації хижих тварин не вистачає коштів щоб прогодувати тутешніх мешканців
Василівський центр реабілітації хижих тварин став заручником карантину

Така ситуація виникла через карантин. Кошти Центр отримував завдяки відвідувачам. А зараз вони за нинішніх обставин - відсутні, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

8 кілограмів м’яса на день — це раціон одного тигра на зимовий період. Влітку вони з’їдають близько 5. Таких голодних пащ у реабілітаційному центрі Василівки багато. Тут мешкають 170 хижаків. Серед них є ведмеді, леви, дикобрази і навіть -- декоративні кози. Аби всіх прогодувати, потрібно чимало коштів. Їх Центр реабілітації хижих тварин отримував завдяки відвідувачам. Але за умов карантину ситуація погіршилась.

Власник Василівського центру реабілітації хижих тварин Олександр Пилишенко каже, що власних ресурсів вкрай мало. Під час карантину відвідування зоопарків заборонено, тож основні ресурси закінчилися ще в перший тиждень.   

Економити на їжі керівництво закладу не може. Запасів, що залишилися, вистачить майже на тиждень. І все це -- завдяки небайдужим. Сюди зі всієї країни люди звозять потрібну для тварин їжу: м’ясо, капусту, кашу та яблука. Деякі допомагають просто грошима. Свою “їстівну допомогу” надали й жительки Дніпрорудного. Тваринам привезли найголовніше.

Центр реабілітації хижих тварин у Василівці працює понад 16 років. Там перебувають тварини, які раніше були у цирках та зоопарках, а ще -- покинуті власниками та ті, з якими погано поводилися люди. Допомогти Центру може кожен охочий.

Читайте також:У центрі міста неподалік парку люди обладнали ціле кладовище домашніх тварин

 

До теми