ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 31.03.2020 о 12:00
Усі заклади культури беззаперечно виконують норми карантинних заходів
Запоріжцям пропонують переглянути онлайн-вистави та екскурсії

Задля безпеки відтерміновано проведення всіх масових заходів. Для підтримки позитивного настрою митці та заклади культури опановують нові для себе форми дистанційної роботи, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко повідомив про нові форми роботи закладів культури.

Так, Запорізький академічний обласний театр юного глядача запровадив на своєму сайті
http://www.teatrmolodi.zp.ua/novosti/item/3002-nova-rubryka-zhadai-vystavu нову рубрику «Згадай виставу». Кожного дня будуть публікуватися цитати, репліки різних героїв. Треба визначити, з якої вистави ці слова.

Обласний методичний центр культури і мистецтва створив ютуб канал
https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA?fbclid=IwAR34P3w5xlRLmXbsPvBr1HsmbBXufS_c0Yc1oCF7_89qFIuSp33zmQ88oqs з рубриками «Запрошуємо в гості». Це віртуальна подорож по клубним закладам та творчим колективам Запорізької області. Також можна ознайомитися з відеоциклом про життя та роботу національно-культурних товариств «Національне розмаїття Запорізького краю». Можна переглянути виступи виконавців на фестивалях, концертах, культурно-мистецьких акціях, передивитися фоторозповіді, побувати на онлайн заняттях хореографічної студії «Арабеск» Приморського міського будинку культури.

Запорізький обласний художній музей на сторінці «Запорізький обласний художній музей Group» https://www.facebook.com/groups/163326765009512/ публікує розповіді та ілюстрації про перлини своєї колекції. Це унікальна можливість ознайомитися із картинами з фондів музею з коментарями кваліфікованих мистецтвознавців. Вже пройшли віртуальні виставки робіт Тамари Дружини, Зінаїди Серебрякової, Валентина Ступіна.

Запорізька обласна бібліотека для юнацтва https://www.facebook.com/zp.obu/?ref=br_rs проводить ігри та анімовані онлайн тести, зокрема, про сучасних письменників, для підготовки до ЗНО.

Народні майстри, працівники музеїв, художники та музиканти проводять майстер-класи, виставляють свої роботи у соцмережах. Заслужена артистка України, артистка академічного симфонічного оркестру Запорізької обласної філармонії Ілона Турчанінова на своїй сторінці у facebook виконує класичні музичні твори.

Також можна здійснити онлайн подорожі Хортицею https://www.facebook.com/n.z.hortica, історичними та мальовничими куточками Запоріжжя й області. І це далеко не всі культурні заходи, які віддалено пропонують запоріжцям.

Усі театри посилено працюють над репертуаром, актори та музиканти індивідуально та в групах онлайн відточують виконавську майстерність.

Практично всі запорізькі церковні громади дотримуються норм карантину та здорової обережності, задовольняють духовні потреби вірян онлайн, транслюють служби на сторінках у соцмережах.

Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко наголосив, Україна неодноразово переживала важкі часи війни та лихоліть.

І завжди народ знаходив сили у піснях, музиці, творах мистецтва. Впевнений, що після закінчення карантину ми матимемо справжній сплеск культурних подій, а творчість запорізьких митців вийде на якісно новий рівень, – зазначив він.

Читайте також:Більшість шкіл та вишів перейшли на дистанційне навчання

До теми

24.03.2020 о 12:00

Через коронавірус всі заклади культури у Запоріжжі закрито

Запорізьке мистецтво пішло на карантин

15.03.2020 о 09:00

Організатори Zaporizhzhya Jazzy 2020 продовжують знайомити гостей фестивалю з його учасниками

На Zaporizhzhia Jazzy 2020 виступатимуть канадські музиканти

12.03.2020 о 13:00

У інформаційно-туристичному центрі відкрилася персональна виставка фоторобіт Саші Піддубної

У Запоріжжі відкрилася персональна виставка Саші Піддубної

11.03.2020 о 10:00

Через них втрачають голову, ними захоплюються, вони підтримують та надихають – усе це про жінок

Запорізькі художники присвятили жінкам виставку

10.03.2020 о 12:00

В художньому музеї Запоріжжя розпочала роботу виставка з незвичайними картинами

Запорізькі студенти показали картини зі цвяхів і ниток

09.03.2020 о 12:10

У новому сезоні у Запорізької обласної філармонії сталося поповнення у музичних лавах

На сцені запорізької філармонії «керуватиме» музикантами диригентка

06.03.2020 о 16:00

У виставковій залі Спілки художників запрацювали одразу дві експозиції запорізьких митців

У Запоріжжі запрацювали одразу дві художні експозиції