ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 01.04.2020 о 16:00
Карантин – повсюди, і в першу чергу це стосується туристичної галузі
Музеї техніки та історії у 3D: як по Запоріжжю мандрувати онлайн

І зараз ще більше кортить вийти за межі чотирьох стін. Для більшості справжній порятунок – віртуальні екскурсії, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.

Про онлайн-подорожі визначними місцями Запоріжжя заздалегідь потурбувалися в туристичному інформаційному центрі. Два роки тому фахівці розробили детальну програму, де розробили цілу низку 3D-турів. Знайти їх можна на сайті «zaporizhzhia.city» у розділі «Віртуальний тур по Запоріжжю». Тут зібрано більше двадцяти цікавинок.

На залишаються осторонь і співробітники Національного заповідника «Хортиця». В’ячеслав Зайцев на своїй сторінці у фейсбук вже провів онлайн-екскурсію в Будинку кошового отамана на Запорозькій Січі. І це не одноразова акція, обіцяє В’ячеслав.

Важливо зазначити, що ці та багато інших онлайн-екскурсій – абсолютно безкоштовні. Єдина умова – знайти час. Коли ж, як не карантині, скористатися можливістю. Разом із тим, як для запоріжців, так і потенційних туристів, інформаційний центр планує розширити можливості онлайн-екскурсій.

Читайте також:Усі заклади культури беззаперечно виконують норми карантинних заходів

 

До теми