ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Резонанс 02.04.2020 о 16:00
Наркопритон розгорнули в одній з квартир Шевченківського району
У Запоріжжі чоловік влаштував у своїй квартирі наркопритон

Як повідомляє прес-служба ГУНП в Запорізькій області, під час санкціонованого обшуку, 30 березня, правоохоронці, в квартирі одного з будинків Богдана Завади, виявили наркопритон, передає Є Запоріжжя! з посиланням на actual.today.   

Крім 36-річного господаря в квартирі перебували дві жінки - 26-ти і 33-х років і 32-річний чоловік, з явними ознаками наркотичного сп'яніння.

Після проведення медичного огляду з'ясувалося, що молоді люди вживали метадон. Встановлено, що вони зробили і прийняли наркотичний засіб в квартирі, з дозволу її власника.

Під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили: флакон із залишками речовини прозорого кольору, медичні шприци із залишками речовини, згорток з метадоном, і дві банки з рідкої речовиною темного і сірого кольору (за попередніми даними йод і прекурсор «ефедрин»), з яких чоловік хотів виготовити психотропну речовину «метамфетамін».

В даний час все вилучене направлено на експертизу. За даним фактом порушено кримінальне провадження, триває досудове розслідування.

 

Читайте також:Зловмисники замовляли на інтернет ресурсах наркотики з Євросоюзу та Східної Азії