ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Резонанс 10.04.2020 о 10:00
Одна фірма екс-депутата Олександра Музичука щось мудрує
Екс-депутат міськради хотів “прикрити” свої 0,6 гектара під багатоповерхівку фіктивними будівлями

Одна фірма екс-депутата Олександра Музичука невдало намагалася захистити його іншу фірму від повернення ділянки на подвір’ях 17-го мікрорайону на Бабурці, оформивши право на фіктивні споруди. Інформація про звільнення Олега Білоцерківського, тодішнього директора однієї фірми і власника іншої, від кримінальної відповідальності оприлюднена в реєстрі судових рішень, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.media.  

У лютому 2020 року, в судовому засіданні підозрюваний у справі про підробку документів звернувся до суду з клопотанням про закриття кримінального провадження проти нього. Його адвокат послався на те, що термін притягнення до відповідальності закінчився, а тому його підопічний не винен. Суд задовольнив клопотання і звільнив директора фірми від відповідальності, так як з моменту правопорушення минуло три роки і воно носить незначний характер.

Йшлося про тодішньому директорові фірми «Люкс Комфі» Олега Білоцерківського, який в кінці 2016- го року склав завідомо неправдиву декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, позначеного як “Реконструкція будівлі гаражів”. На підставі цієї декларації держреєстратор оформив право власності на нежитлову будівлю на комунальній землі за “Люкс комфі”.

Однак, як виявилося ніяких “реконструйованих гаражів” на ділянці немає.

Сама ділянка (2310100000: 06: 001: 0056) площею в 0,6 га розташований по вул. Калнишевського, 10, поруч з багатоповерхівкою 10-а.

Цю землю вже давно, з 2007-го року, орендувала інша фірма “Терра Віта V”, повністю належить “Люкс Комфі”, під будівництво багатоповерхового будинку. В ході господарської тяжби протягом 2016-2017-го років землю повернули у власність громади за несплату орендної плати. Вартість цієї землі оцінюють в 4,8 мільйона гривень.

Тобто, наявність оформленої власності на цій землі давало шанси за неї “зачепитися” і зберегти право оренди, ту чи іншу фірму.

Зараз ділянка знаходиться в напівзанедбаному стані. Його заросла територія огороджена парканом. За ним невелика “будка” і залишки від будівель.

На сьогодні фірма “Люкс комфі” зареєстрована на дружину Музичука, а він нині записаний, як її директор. У попередній каденції міськради він перебував у лавах Партії регіонів, а в 2015-му пройшов до Запорізької міськради вже від партії “Наш край”. Раніше, фірмою керував Олег Білоцерківський, який і проходив обвинуваченим у справі. На нього ж записана раніше володіла землею “Терра Віта V”.

Читайте також:До 3 років позбавлення волі загрожує меру Запоріжжя

До теми

08.04.2020 о 14:00

Президент України Володимир Зеленський заявив про недопустимість порушення з боку Буряка

Зеленський: На дії мера Запоріжжя вже відреагували СБУ та МВС

05.04.2020 о 12:10

Водій автобуса заплатить штраф в розмірі 17 тисяч гривень

У Запорізькій області оштрафували водія маршрутки за те, що у пасажирів не було масок

03.04.2020 о 15:00

Прокуратурою Запорізької області скеровано до суду обвинувальний акт

Посадовців Запорізького УКБ судитимуть за привласнення коштів на реконструкції тубдиспансеру

31.03.2020 о 19:00

За розкидані останки свиней і корів в приватному секторі покарають місцевого жителя

"Кладовище домашніх тварин" влаштували в Мелітополі жителям приватного сектора

29.03.2020 о 13:20

Карантин? Ні, не чули!

Запорізькі стихійники продовжують працювати, незважаючи на заборони

25.03.2020 о 18:00

Комісія нагрянула в магазини, що торгують комп'ютерною технікою

У магазині "Алло" в Мелітополі "під шумок" в карантин пропонували не тільки телефони

23.03.2020 о 15:00

В реаліях сьогоднішньої пандемії коронавируса вкрай важливо дотримуватися карантинних заходів

Мешканці Запоріжжя обурені діями торгової мережі «Епіцентр»