ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 13.04.2020 о 14:00
В запорізькому цирку згадують, як пройшла прем'єра програми «Flash circus»
Запорожцям розповіли про артистів циркової програми, яку відновлять після карантину

Під час карантину цирк, як і інші культурні заклади нашого міста, природно, не працює. Як повідомила директор Запорізького держцирку Тамара Зубко, програму «Flash circus», прем'єру якої встигли показати напередодні карантину, відновлять після закінчення карантинних заходів. А куплені раніше квитки дійсні, їх можна обміняти на будь-яку зручну дату, передає Є Запоріжжя! з посиланням на iz.com.  

Програма «Flash circus» витримана в дусі старого доброго циркової вистави. Знайшлося місце повітряним гимнастам, сміливим акробатам, ілюзіоністам, веселим клоунів, дресированих тварин. Виступає шоу-балет і джаз-оркестр Запорізького держцирку. Але головна прикраса «Flash circus» - оригінальні номери високопрофесійних артистів.

«Сіли в одну машину - і все!»

Клоунеса La Loka (Олена Єгорова) підірвала глядацький зал своїми репризами. Вона працює в парі з Олексієм Білецьким.

Довгий час працювала соло, зараз у нас клоунський дует, і далі ми будемо робити багато цікавого, - розповідає Олена Єгорова. - До речі, Олексій - ваш земляк. Він чудовий артист. Якщо клоун працює соло, він починає часто відволікатися і глядач може просто втомитися. Цікаво дивитися, якщо є якийсь конфлікт. Наприклад, один щось робить, а інший йому заважає.

Ви співаєте, танцюєте, трюки показуєте. Як вам це вдається?

Клоун повинен встигати все! Мій псевдонім перекладається з іспанського «божевільна жінка». Це і є я! Мені його в Англії придумали. Я з циркової династії. У мене батьки, дідусь з бабусею - циркові. З дитинства я виходила в манеж з сестрою і батьками.

Чи не боїтеся бути смішною?

Напевно, так. Я спочатку працювала в клоунській групі зі своїми батьками і сестрою. Нас переодягали в хлопчиків, тому що у хлопчиків більше можливостей. Коли я стала працювати соло, вирішила робити таку дівчинку, яку було не шкода штовхнути. Деякі діти навіть підходили і запитували, дівчинка я чи хлопчик.

Як ви познайомилися з Олексієм?

Просто сіли в одну машину - і все! - Довгий час я працював в нашому Театрі молоді, - додає Олексій Білецький. - Потім ведучим програми в цирку «Кобзов». Дует з Оленою - мій другий досвід в цирку.

- Олена, чим відрізняються англійські глядачі від наших?

Вони вважаються найскладнішими в світі. Якщо вони тебе взяли, то все! Вони фанатіють, п'ять років можуть ходити і дивитися один і той же просто тому, що це ти. Одні дівчинки мене побачили і вирішили, що будуть працювати в цирку. До сих пір мені відео пересилають, показують, чому навчилися, а я їх підтримую.

А як вам запорізький глядач?

Чудовий! Дуже чуйна і доброзичлива. Думаю, нам вдасться знайти спільну мову і з «важкими» підлітками, і з дорослим глядачем. Клоун повинен бути універсальним!

цирк Верблюди дісталися у спадок

Верблюди дісталися у спадок

Дресирувальники Тетяна Чернова в образі східної красуні і Олександр Праведний - Аладдін працюють в манежі з верблюдами Кірою і Зарой.

Верблюди дісталися нам у спадок, - розповідає Олександр. - Мої батьки теж були дресирувальниками, ми - династія. Це дві дівчинки з Казахстану, взяли ми їх зовсім маленькими. Верблюди живуть на волі до тридцяти років, в неволі - до сорока. Тому що отримують увагу, догляд, ветеринарне обслуговування.

Дівчата з характером?

Як ви з ними, так і вони з вами. У будь-якої тварини навесні є «ґулька», коли вона думає не про виступ, а зовсім про інше. Обидві дівчинки велелюбні, люблять цілуватися, облизуватися. Мене цілують постійно, і я вирішив включити це в номер. Плюватися? Це у них захисна реакція, але у нас жодного разу такого не було. Якщо глядачі адекватні, то ніхто плювати в них не буде. Хоча тварини можуть злякатися камер, різних рухів. Адже в цирку постійно попереджають, що під час представлення не слід підходити до манежу.


Чим годуєте верблюдів?

У манежі підгодовую бубличками. Їдять вони, як наші корови: сіно, овочі. Ялинки для них не екзотична їжа, це вітамін С. Верблюди - тварина універсальне, їм не страшні перепади температури, але зараз вони линяють, як і багато тварин навесні. Зате взимку вони такі потужні!

цирк гриф

«Своїм господарем і другом гриф вибрав мого чоловіка»

Дресирувальники птахів Олена і Олександр Майчук вже знайомі запорізькому глядачеві. У цій програмі вони виходять на манеж в образах казкових королівських осіб, яких оточують пернаті піддані.

У нас є сови різних порід: вухаті сови, сови, пугач - найбільша сова, - розповідає Олена Майчук. - Є шовкові курочки, індійські качки, лелеки, голуби, фазани. Чорний гриф, розмах крил у нього два з половиною метра. Це небезпечна птах - стерв'ятник. Живе у нас близько двадцяти років і куплений був в неволі. З грифом займається мій чоловік, і гриф саме його вибрав своїм господарем і другом, він йому довіряє. Я грифа так, як чоловік, погладити не можу. У мене ті, хто поменше. В Україні з таким розмаїттям птиці ніхто не працює. Які птахи найвибагливіші?
Дрібні сови. Навіть на репетиції вередують. Якщо сова не хоче літати, вона і не буде. Грифа можна вмовити, сову не переконати ніколи. Але був один випадок, коли дрібна сова сама собі придумала трюк. Облетіла навколо залу і села на дерево. Ми її цього не навчили, просто їй так захотілося.

 У вашому номері з'явився удав. Звідки він взявся?

Він у нас живе як домашній вихованець. Нам захотілося додати якусь родзинку, і удав дочекався свого зоряного часу. Він прекрасно вписався в номер.

Телефон каси цирку для довідок 764-85-04.

Читайте також:У бердянському зоопарку «Сафарі» закінчили будівництво нового зимника для лемурів

До теми

01.01.2020 о 13:20

Запорізький цирк працюватиме без тварин

Запорізький цирк відмовиться від використання тварин

12.11.2019 о 09:00

Вантажівку сміття вивезли комунальники із площі біля цирку

У Запоріжжі припинить свою роботу ярмарок на площі біля цирку

01.11.2019 о 11:00

Чи буде в Запоріжжі цирк: яку альтернативу пропонує держава

Цирку в Запоріжжі не буде? Містянам пропонують незвичайну альтернативу

28.10.2019 о 18:00

У Запоріжжі пропонують заборонити використовувати тварин в цирку

На сайті президента з'явилася петиція про заборону роботи цирку з тваринами в Запоріжжі

09.08.2019 о 16:00

У німецькому цирку Ронкаллі замість реальних тварин використовують голограми

У Німеччині показали перший цирк майбутнього

19.06.2019 о 17:30

Хореографічний колектив Акимовки зайняв призове місце на конкурсі в Одесі

Хвилююче і емоційно виступали наші танцюристи в Одесі

27.03.2019 о 13:15

Сьогодні у світі відзначають День театру

Міжнародний день театру - не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів глядачів.