ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Україна 14.04.2020 о 17:00
100 захисних костюмів для запорізьких медиків придбав Фонд Порошенка та корпорація ROSHEN
Запорізькі лікарі отримали захисні костюми від Фонду Порошенка

Однострої біозахисту до Обласної інфекційної клінічної лікарні сьогодні передали партійці Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність».

Це наша перша допомога саме обласній інфекційній лікарні,  – розповідає голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко, який особисто привіз костюми з Києва до Запоріжжя,
Фонд Петра Порошенка допомагає по всій країні, сьогодні сто перших костюмів приїхали і до Запоріжжя, тому що насправді ніхто не був готовий до пандемії. Насправді медична служба не настільки забезпечена, як того би хотілося, тому дуже правильно, що знаходяться підприємці, депутати, навіть від опозиції, які власні кошти жертвують для того, щоб народ був максимально захищеним, здоровим. І в першу чергу це звичайно залежить від того, наскільки захищеним буде сам лікар,тому що саме лікарі сьогодні знаходяться на передовій, і тому перша допомога від всього українського народу має надаватись саме медичним працівникам, – зазначив політик.

Обласна інфекційна клінічна лікарня на сьогодні є епіцентром боротьби з коронавірусом в Запорізькій області. Головний лікар Володимир Шинкаренко наголосив, що сьогодні засоби захисту вкрай важливі для мед закладу, адже невідомо, скільки хворих ще доведеться прийняти.

Отримали благодійну допомогу від Фонду Петра Порошенка. На сьогоднішній день це дуже потрібні захисні костюми, в них наш персонал може працювати з пацієнтами, які хворі або з підозрою на COVID-19.

Обласна інфекційна лікарня на сьогоднішній день забезпечена, але пацієнтів може бути з кожним днем все більше. Тому захисні костюми, інше обладнання, яке потрібно, воно дійсно потрібно в тій прогресії, в якій будуть надходити хворі.

На сьогоднішній день ми готові прийняти 150 хворих на COVID-19, або з підозрою, і нам майже стопроцентно везуть вже підтверджених, або переводять з інших лікувальних закладів, і у нас ще ми розраховуємо на наше відділення інтенсивної терапії і на ті додаткові апарати ШВЛ, які будуть працювати, і ми зможемо ще близько 20 хворим надавати невідкладну допомогу, – зауважив Володимир Шинкаренко.

З початку спалаху епідемії Фонд Петра Порошенка регулярно надає допомогу Запорізькій області. Наш регіон регулярно отримує партії продуктових наборів для малозабезпечених мешканців, яким необхідна підтримка в період карантину. Окрема увага приділяється медичним закладам. Попри надання засобів захисту, Фонд Порошенка займається ремонтом апаратів штучної вентиляції легенів – наразі запорізькі партійці вже передали інформацію щодо стану забезпечення апаратами в області, і найближчим часом регіон отримає оновлені апарати ШВЛ.

Допомогу лікарям надають і силами місцевих осередків партії. Голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Олександр Константинов розповів про волонтерський проект з допомоги сімейним лікарям, який в Запоріжжі втілюють силами Запорізької територіальної, Запорізької міської організацій партії «Європейська Солідарність» разом з небайдужими запоріжцями.

Допомога буде продовжуватися. На сьогоднішній день є ситуація, коли є спеціалізовані лікарні, як Обласна інфекційна лікарня, але ще є дуже велика кількість сімейних лікарів і педіатрів, які фактично спілкуються з десятками та сотнями тисяч запоріжців. Тому ми започаткували волонтерський проект з назвою «Солідарні з Лікарем» і зараз ми збираємо допомогу для того, щоб передавати її саме сімейним лікарям і цього тижня ми вже будемо передавати чергову партію допомоги, – розповів Олександр Константинов.

Читайте також:За останній тиждень десятки запоріжців стали волонтерами

До теми

08.04.2020 о 11:00

30 тисяч експрес-тестів від українських меценатів надійде від благодійників

Запоріжжя цього тижня отримає 30 тисяч експрес-тестів від українських меценатів

07.04.2020 о 10:00

Карантинні заходи в Запоріжжі планують посилити

Запоріжжя готується до посилення карантинних заходів

06.04.2020 о 19:00

Запорожців закликають бути небайдужими і допомагати тим, хто цього потребує

Вірменська громада просить допомагати медикам, немолодим і самотнім людям продуктами харчування і ліками

02.04.2020 о 09:00

Набори першої необхідності прийняли в Запорізькій територіальній організації партії “Європейська Солідарність”

“Фонд Порошенка” передав продукти і ліки для малозабезпечених мешканців Запорізької області

24.03.2020 о 19:00

Ситуація з COVID-19 показала, що держава, бізнес і громадськість повинні діяти узгоджено

У Запоріжжі коштами фонду реконструюють обласну інфекційну лікарню

24.03.2020 о 13:00

Карантин вже згуртував багатьох запоріжців

У Запоріжжі небайдужі допомагають лікарям та пенсіонерам

23.03.2020 о 10:00

Запоріжжя стало частиною всеукраїнського волонтерського проекту взаємодопомоги

В Запоріжжі розпочав роботу волонтерський проект для взаємодопомоги українців через епідемію коронавірусу