ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Спорт 18.04.2020 о 13:20
Президент призначив стипендій видатним та перспективним спортсменам
Президент призначив запорізьким спортсменам та їхнім тренерам стипендії

Відповідно до Указу Президента України від 13 листопада 2019 року № 844 “Про стипендії Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів”, за друге місце на чемпіонатах Європи відзначено срібного призера чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Олега Сербіна. Йому призначено вісім прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Також стипендію в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб призначено тренерці Олега Сербіна Ірині Журавльовій, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

За третє місце на чемпіонатах Європи відзначено бронзову призерку чемпіонату Європи 2019 зі стрибків у воду Вікторію Кесар. Молода спортсменка отримає стипендію у розмірі семи прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Стипендію отримала і тренерка Вікторії Кесар Ірина Журавльова.

Крім того, стипендія призначена бронзовому призеру чемпіонату Європи 2019 серед юніорів з важкої атлетики Олегу Ганзенко. Юнак отримає стипендію в розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Читайте також:Запорізький боксер з ягням на руках показав, на скільки важливо в цей час зберігати позитивний настрій

До теми