ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Шоу-біз 24.04.2020 о 18:00
Через карантин у нашій країні тимчасово закрилися виставкові і концертні зали, театри і музеї
Художня виставка-онлайн: бердянський музей залучає до культури через відео та соцмережі

Але робота в цих осередках культури насправді не припинилася. Нещодавно в Бердянському художньому музеї імені Ісаака Бродського, незважаючи на карантинні заходи,  відкрилася виставка картин, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Першу онлайн виставку представили наприкінці березня, присвятили її витинанкам. Зараз музей зі своїх фондів представив роботи українського художника-графіка Василя Мироненка, творчість якого припала на період з тридцятих до початку шістдесятих років минулого століття.  Всього на виставці, яка має назву «Контрасти графіки»,   представлено десять робіт. Всі вони присвячені Північному Приазов’ю та морю. Кожна картина супроводжується докладним описом  історії створення.

Відео представлених експозицій доступне в будь-який час доби на ютюб каналі Бердянського відділу культури або на сторінці в Фейсбук художнього музею імені Ісака Бродського.

Читайте також:80-річний житель міста Пологи багато років створює неймовірно гарні копії картин відомих на весь світ художників

 

До теми