ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Події 25.04.2020 о 12:10
Велосипед набув популярності під час карантину
У Запоріжжі хочуть створити тимчасові велосипедні доріжки

Якщо на маршрутках чи автобусах дістатися до роботи чи іншого місця призначення доволі складно, на допомогу приходить двоколісний друг. Але запорізькі велосипедисти щодня зіштовхуються з певними незручностями через недорозвиненість велоінфраструктури та низьку культуру поведінки водіїв автомобілів. Для більш безпечних умов на час карантину велосипедисти пропонують створити тимчасові велодоріжки, передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Визначити тимчасові велодоріжки на період карантину. З такою ініціативою вийшли велосипедисти Запоріжжя. За їхніми словами, зараз саме велосипед став тим транспортом, який може замінити автобуси чи маршрутки, в роботі яких нині ж низка обмежень. Тож на сайті електронних петицій міста з’явилась відповідна пропозиція, яка на разі набрала майже 200 голосів.

Створити такі тимчасові велодоріжки – можливо, —  впевнені автори петиції. Пропонують скористатися картою, яку вже розробила міська влада. Як приклад, наводять досвід інших країн. Так, тимчасові велодоріжки створили в столиці Німеччини.

Велосипедисти пропонують створити тимчасові велодоріжки як на магістральних вулицях міста, так і на другорядних. Аби петицію розглянули на сесії міськради, не вистачає з півтисячі голосів.

Читайте також:Облаштування велодоріжки на Набережній магістралі планують виконати вже в наступному році

До теми