ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Україна 30.04.2020 о 18:00
У Запоріжжі розглядають можливість впровадження сервісу, який дозволить покращити комунікацію
Для запорізьких ОСББ впровадять мобільний застосунок

Буде впроваджено сучасний сервіс, який дозволить покращити комунікацію між мешканцями будинків та керуючими компаніями, департаментом з управління житлово-комунальним господарством. У перспективі він сприятиме інформуванню населення щодо надання послуг ЖКГ, підвищенню їх якості. Це питання обговорювалося під час зустрічі міського голови Володимира Буряка та керівництва ТОВ «ДАХ ДЕВЕЛОПМЕНТ», передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.  

Система «ДАХ» вже впроваджена та успішно працює в деяких містах України. Вона включає сайт, мобільний додаток, який дозволяє користуватися онлайн-сервісом «ДАХ». За інформацією представників ТОВ «ДАХ ДЕВЕЛОПМЕНТ», у першу чергу вона була розроблена для використання ОСББ. Вони можуть до неї підключитися, отримавши додаткові можливості контролю за використанням коштів, платежами та інше. Однак впровадження системи є цікавим та перспективним і для керуючих компаній, міських житлово-комунальних служб.

За словами директора компанії Дмитра Дідика, сервіс складається з кількох модулів. Один з них забезпечує можливість спілкування керуючих компаній, профільного департаменту з представниками будинків. Зокрема завдяки розміщенню оголошень, публікацій, призначених для мешканців конкретних будинків, вулиць, районів міста. Також у системі можна буде розміщувати необхідні документи, технічну інформацію про будинок та інше. Є також модулі, які дозволяють відстежувати послуги, що надаються, складові оплати послуг і так далі.

Під час зустрічі зазначалося, що такий сервіс може стати ще одним джерелом інформації для мешканців будинків з важливих для них питань. Адже сьогодні для цього не завжди достатньо засобів масової інформації, сайтів керуючих компаній. Важливо, що завдяки створеному мобільному додатку доступ до інформації можна отримати оперативно зі смартфону, іншого мобільного пристрою. Тобто це дозволяє налагодити більш ефективне інформування громадян.

За словами представників компанії, вони готові надати безкоштовний доступ до сервісу «ДАХ», низки його модулів керуючим компаніям, департаменту з управління ЖКГ.

За підсумками зустрічі міський голова Володимир Буряк доручив підготувати Меморандум про співпрацю. Його підписали представники виконавчого комітету міської ради, департаменту з управління ЖКГ, керуючих компаній «Наше місто», «Запоріжремсервіс», ТОВ «ДАХ ДЕВЕЛОПМЕНТ». Сторони планують співпрацювати для того, щоб сприяти доступу мешканців до актуальної інформації з питань надання послуг з управління будинками, які перебувають на обслуговуванні керуючих компаній.

Читайте також:Сервіс попутників «POPUTI» запрацював

До теми

20.04.2020 о 15:20

Клієнти АТ «Запоріжгаз» оплатили тільки 73% отриманих послуг з доставки газу

Запорожців закликають вчасно оплачувати доставку газу: можна дистанційно

25.01.2020 о 13:20

Комфортні умови та швидкий сервіс

149 адмінпослуг надають запорізькі ЦНАПи за європейськими стандартам

05.01.2020 о 12:10

У січня 2020 року у Запоріжжі запрацює онлайн - сервіс «єМалятко»

«Ні бюрократії!»: у Запоріжжі запрацює сервіс «єМалятко»

24.11.2019 о 09:20

Сучасні сервісні центри відкриває Головне управління Пенсійного фонду в Запорізькій області

У Запорізькій області продовжують відкривати комфортні центри для пенсіонерів

04.11.2019 о 10:00

Українці називають такий вид транспорту «екопоїздом»

Новий сервіс "Укрзалізниці"? Пасажири потягу "Запоріжжя-Бердянськ" збирають гриби прямо у вагоні

09.08.2019 о 18:00

Автохамів, які звикли парувати на газонах, пішохідних переходах і тротуарах вже почали штрафувати

У Мелітополі листи-щастя автохамам будуть пересилати поштою

04.08.2019 о 09:00

На СТО в Мелітополі стався вибух - постраждали 2 людини

Працівники забули перекрити запірний вентиль