ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Суспільство 01.05.2020 о 10:20
Запоріжжя готується то літнього відпочинку
На Запоріжжі поновлюється підготовка до туристичного сезону

Під керівництвом заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації В’ячеслава Дзятківського відбулася онлайн нарада з питань підготовки та проведення туристично-курортного сезону 2020 року. Учасники заходу, який об’єднав голів та представників міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад приморських територій та придніпровської зони, обговорили розвиток туризму в області в умовах карантину і після його завершення, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.    

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації В’ячеслав Дзятківський наголосив на необхідності чіткого плану виходу туристичної галузі Запорізької області на високий рівень після завершення карантину, адже в Україні очікується справжній сплеск внутрішнього туризму.

Поки в Україні продовжується період карантину, буде вжито заходів для обмеження відвідування громадянами на період першої декади травня курортно-рекреаційних зон. Та вже сьогодні під особливий контроль беруться питання моніторингу стану підготовки оздоровчих закладів, проблем водопостачання та будівництва очисних споруд, якості питної води, боротьби зі стихійними сміттєзвалищами та незаконною торгівлею, благоустрою в паркових зонах, ремонту доріг, дотримання законодавства при організації перевезень пасажирів на південних напрямках, забезпечення безпеки туристів тощо. Відкриття та функціонування закладів відпочинку відбудеться лише після закінчення карантину, і до того моменту наша область повинна бути готова зустріти відвідувачів курортів.

Керівники об’єднаних територіальних громад приморських територій та придніпровської зони повідомили, що підготовка до курортного сезону продовжується із дотриманням санітарних та протиепідемічних норм. Бази відпочинку укладають відповідні договори, проводять необхідні ремонти. Особлива увага приділяється оздоровчим закладам, які обслуговують дітей.

За результатами онлайн наради надано відповідні доручення, зокрема, подати Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації пропозиції стосовно початку курортно-туристичного сезону та відновлення роботи дитячих оздоровчих закладів на території області в умовах посткарантинних обмежень. Очікуються також пропозиції від територій щодо розвитку туристичного кластеру «Приазов’я».

В’ячеслав Дзятківський, підбиваючи підсумки наради, зазначив, що Запорізька обласна державна адміністрація закликає до неухильного дотримання карантинних заходів. Водночас, обласна влада добре обізнана із проблемами територій у курортній галузі, готова до спільного вирішення проблем. Одним із завдань сьогодні є формування дорожньої карти для балансу між протиепідемічними заходами і створення умов для розвитку регіонів та туристичного і курортного підприємництва. Виконання цього завдання є можливим лише при взаємодії органів влади обласного рівня та об’єднаних територіальних громад.

Читайте також:Почала свою роботу комунікаційна платформа національних спільнот області

До теми

03.04.2020 о 16:00

Почала свою роботу комунікаційна платформа національних спільнот області

На Запоріжжі запустили комунікаційну платформу національних спільнот

31.03.2020 о 12:00

Усі заклади культури беззаперечно виконують норми карантинних заходів

Запоріжцям пропонують переглянути онлайн-вистави та екскурсії

27.03.2020 о 14:00

Всередині березня в Україні оголосили карантин

Карантин всередині країни мають зняти 24 квітня або почнеться голодний бунт” – запорізький політолог

19.03.2020 о 14:00

Відкриття повітряного сполучення між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Україною

Запорізькі журналісти побували на зустрічі з послом ОАЕ

05.03.2020 о 17:00

Відбувся конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді

Запорізькі туристи та краєзнавці стали переможцями всеукраїнського конкурсу

12.02.2020 о 15:00

У Запорізькому муніципальному театрі-лабораторії «Ві» відбудеться вистава

Запоріжців запрошують на виставу «Cover тЕща»

04.02.2020 о 16:00

У квітні цього року в Запоріжжі пройде третій за рахунком музичний фестиваль Zaporizhzhia Jazzy

Департамент культури оголосив дату проведення фестивалю Zaporizhzhia Jazzy 2020