ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Суспільство 17.05.2020 о 15:00
У Запоріжжі автопробігом відзначили День Європи
У День Європи в Запоріжжі згадали про досягнення євроінтеграції та децентралізації зокрема

Організаторами свята є запорізький осередок політичної партії “Європейська Солідарність”, передає Є Запоріжжя! з посиланням на forpost.media.  

Учасники заходу відрізнялися європейською та українською символікою на одязі та автомобілях.

Після Революції Гідності, під час якої українці фактично обрали шлях, по якому має рухатися Україна, День Європи також став українським святом.

Учасники заходу зібралися на Майдані Героїв, де власне відстоювали право на європейський шлях запоріжці. Колона з кількох десятків автомобілів вирушила до бульвару Шевченка, далі по Набережній до вулиці Української прямуючи до кінцевого пункту – Міжнародного аеропорту “Запоріжжя”.

Невипадково основною локацією став саме аеропорт, який з часу початку реформи децентралізації перевтілився та відкрив багато нових напрямків до різних країн світу, у тому числі до Європи.

Керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Олег Чернов назвав Міжнародний аеропорт “Запоріжжя” воротами в світ та подякував п’ятому президенту Петру Порошенку за децентралізацію, яка відкрила для українців Європу, а європейців Україну.

Запорізький аеропорт став тим місце, де для запоріжців відкриваються ворота до всього світу. Через них ми можемо пізнавати європейські країни та демократичні цінності за які боролися і продовжують боротися українці. 

Аеропорт, яким ми маємо сьогодні став таким завдяки спрямуванню коштів з державного бюджету до місцевих,  що власне є найбільшим досягненням реформи децентралізації” – зауважив Олег Чернов.

Читайте також:Автопробіг на підтримку малого бізнесу

До теми