ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Резонанс 18.05.2020 о 15:00
Тема нелегального продажу алкогольних напоїв у Запоріжжі вже не раз спливала
Наливайки під прикриттям: хто у Запоріжжі бореться з нелегальними закладами та на скільки це вдається

У місті проходять регулярні рейди. Правоохоронці виявляють місця виробництва та збуту, притягають до відповідальності винних. Та  складається враження, що на місці однієї закритої з’являються дві нові «наливайки», передає Є Запоріжжя! з посиланням на tv5.zp.  

Цей начебто кіоск з «шаурмою» розташований у центрі Запоріжжя. Щодня біля нього проїжджають тисячі містян. Проте скупитися тут можуть лише «обрані». Товар сюди завозять регулярно, і завжди – великими партіями, розповідає місцевий мешканець Денис.

Чоловік поширив інформацію про «наливайку» у соцмережах, за що власник закладу навіть погрожував йому. Дійшла справа і до звернення до правоохоронних органів. Через деякий час до кіоска завітали поліцейські, та власник усі звинувачення заперечував. У підсумку власнику кіоска виписали штраф, проте, не з приводу нелегальної торгівлі алкоголем, а за порушення карантинних норм

У поліції ж кажуть, що склали адміністративний протокол, а справу передали до суду. Якщо суд визнає провину підприємця, до нього буде застосовано відповідну санкцію.

Читайте також:Матір двох дітей притягли до відповідальності за невиконання батьківських обов'язків

До теми