ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Суспільство 15.06.2020 о 15:00
Всі вихователі проходять стандартні українські педагогічні університети і коледжі
Батьки вважають за краще приватні дитсадки

Кому довірити дитину, якій дитячий сад вибрати? Це питання завжди було болючим для батьків. А після трагедії в Запоріжжі, коли в приватному дитячому садку загинула дівчинка, варто поговорити про проблеми цього вибору докладніше, передає Є Запоріжжя! з посиланням на zn.ua.  

На що повинні звернути увагу батьки, вибираючи садок для малюка,  відповів експерт з питань безпеки дітей, автор проекту з безпеки #iKiD, курсів та тренінгів для дітей та батьків Олена Лізвінська.

Я запитувала у батьків, що їм важливо при виборі дитячого садка. Так ось 60% сказали, що їм абсолютно байдуже, є ліцензія чи ні, тому що сумніваються, що її отримують чесним шляхом без хабарів. Інші кажуть, що їм важливо відношення педагога до дітей, а не ліцензія і вони не вірять в те, що вихователь дасть дитині брудну тарілку або буде накладати їжу руками", - говорить експерт.

Але при цьому, якщо б українським батькам дали вибір: вибирай будь-який дитячий сад - приватний або державний, а я за тебе заплачу, то 95% вибрали б приватні сади тільки тому, що сподіваються - там ставлення до дітей краще.

Але це, на жаль, не завжди так. Тому що всі педагоги проходять наші стандартні педагогічні університети і коледжі", - додає вона.

Читайте також:Адаптивний карантин набирає обертів

До теми