ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Події 27.06.2020 о 15:00
Запорізькі криміналісти розповіли про тонкощі своєї роботи
У цьому кабінеті працюють криміналісти, які займаються проведенням автотехнічних експертиз

Вони виїздять на серйозні ДТП, де є жертви та постраждалі. Як самі кажуть, їхня робота не для людей зі слабкими нервами. Бо картини аварій інколи бувають надто моторошні. Робота цього сектору полягає у фіксації ДТП та відновленні картини події, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.

З великою валізою експерти сектору автотехнічних досліджень їдуть на виклик. Всередині — найнеобхідніше: огороджувальна стрічка, гумові рукавички, ліхтарики та інше спецобладнання. На прикладі однієї з аварій показують, як даний вміст використовують у роботі. Інформаційні таблички з номерками встановлюють на місці, де виявили речі, що причетні до ДТП. Відновлення картини події може зайняти від декількох днів до місяця. Все залежить від складності аварії.

А дослідженнями автівок займаються експерти з іншого сектору. Вони можуть оцінити матеріальний збиток, завданий під час аварії господарю автомобіля. Для таких підрахунків мають спеціальну схему.

Щоб її визначити, до пошкоджень прикріплюють магнітну лінійку та фотографують. При огляді експерти виявили вм’ятину, подряпини та корозію металу. Все це вплине на оцінку автомобіля. Проте, є й такі пошкодження, які людському оку не побачити. Тоді в хід ідуть спецприлади. Наприклад, один з таких приладів вимірює товщину лакофарбового покриття.

І ось через кілька хвилин обстеження виявляються підводні камені автівки. На крилі товщина покриття значно вища, ніж на інших ділянках машини.

Є тут і сектор, який займається оцінкою майна. У службі зазначають, також можуть допомогти з експертизою під час розподілу майна при розлученні, оцінкою вартості автомобіля перед продажем чи покупкою.

Читайте також:Пожежа, що забрала життя молодої матері і двох її маленьких дітей, сталася в Токмаку

До теми