ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Суспільство 30.06.2020 о 18:15
Швейна машинка, всюди різнокольорові ґудзики та повна кімната дітлахів
До дня відмови від пластику юні запоріжці влаштували тематичну акцію

Тут вихованці міського палацу дитячої та юнацької творчості створюють власні дизайнерські еко-сумки. Все — аби підтримати акцію “Ні поліетилену!”. Приєднатися до неї вирішила й Катерина. Зізнається: пошити еко-сумку допомагала мама, а ось її дизайн дівчинка розробляла сама, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Діти прикрашали свої авторські еко-сумки петриківським розписом. Деякі малювали на тканині власних домашніх улюбленців чи створювали торбинки у стилі поп-арт. Усього до акції долучилось понад 100 людей. Організатори кажуть, хотіли не лише привернути увагу суспільства до актуальної проблеми, а й привчити дітей берегти довкілля.

Головна мета заходу — не просто створити еко-сумку, а й користуватися нею, щоб відмовитися від поліетиленових пакетів. Учасники акції можуть сфотографуватися з власною еко-торбинкою у магазині, розмістити світлину у соцмережі та відмітити міський палац дитячої та юнацької творчості. Або ж надіслати фото на електрону адресу закладу.

На цьому вихованці закладу й організатори акції зупинятись не збираються. На майбутнє планують ще більше екологічних заходів, аби привернути увагу якнайбільше людей до проблем довкілля.

Читайте також:В історико-культурному комплексі показали спектакль під відкритим небом

До теми