ЗАПОРІЖЖЯ

Важливо!

категорії

Події 02.07.2020 о 17:00
Перший рейс катери здійснили вже вчора, 1 липня
У Запоріжжі розпочалися річкові перевезення до дачних кооперативів

Перевезення виконуються з дотриманням усіх санітарних вимог. Як і в попередні роки, для запоріжців пільгових категорій проїзд безкоштовний, передає Є Запоріжжя! з посиланням на ztv.zp.   

Традиційно рейси, що перевозять запоріжців до садово-городніх ділянок, починаються ще в квітні. Втім цьогоріч, у зв’язку з впровадженням карантину, запуск перевезень був перенесений.

Кабмін прийняв рішення ввести адаптивний карантин у країні, а обласна комісія ТБНС затвердила деякі послаблення. Зокрема були зняті обмеження на пересування містом осіб віком 60+, а це основні пасажири наших катерів. У зв’язку з цим міський голова Володимир Буряк дав доручення нашому управлінню відновити навігацію, – розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

Перевезення здійснюються з дотриманням усіх санітарних вимог: пасажири та екіпаж катерів повинні носити захисні маски, а кількість пасажирів не має перевищувати кількості наявних місць для сидіння. Тобто на кожному з двох катерів, що задіяні в навігації, можна буде перевозити не більше 150 осіб.

Ми виконали необхідні підготовчі роботи: були проведені техогляди, розставлені понтони, відремонтовані катери. Також спеціалісти управління розробили графік роботи річкового транспорту та поширили відповідні оголошення. Відповідно до плану навігація триватиме до 28 жовтня, – зазначив Олександр Власюк.

Крім того, аби запоріжцям було зручніше добиратися до річкового порту, були організовані додаткові рейси громадського транспорту:

Тролейбусні рейси для вивозу жителів міста з річкового порту за напрямками: Дніпровський район (зупинки «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн»), Комунарський район («Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн»), Заводський район («Павло-Кічкас»);
Автобусні рейси для підвозу та вивозу жителів міста з річкового порту за маршрутом загального користування №38 «БК ЗАлК-Аптека (вул. Рубана)» від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову, вул. Незалежної України (вул. Рекордну), пр. Металургів до зупинки «БК ЗАлК».

Читайте також:Новий термінал запорізького аеропорту опинився у центрі уваги місцевих музикантів

До теми

02.07.2020 о 15:00

Іграшки створюють у техніці сухого валяння

Запорізькі майстри провели майстер-клас зі створення іграшок

02.07.2020 о 09:00

Запорізький художник дуже потребує вашої допомоги

Нещодавно Антон Канунніков переміг у міжнародному конкурсі живопису

01.07.2020 о 17:00

На тенісних кортах змагаються гравці з досвідом

У Запоріжжі відбувся турнір з тенісу для дітей до 12 років

01.07.2020 о 09:00

Територія скверу Піонерів — зовнішнє майже готова

Вже на початку осені запоріжці побачать оновлений сквер Піонерів

30.06.2020 о 18:15

Швейна машинка, всюди різнокольорові ґудзики та повна кімната дітлахів

До дня відмови від пластику юні запоріжці влаштували тематичну акцію

30.06.2020 о 15:00

В історико-культурному комплексі показали спектакль під відкритим небом

Запорізький театр завершив сезон виставою під відкритим небом

30.06.2020 о 09:00

Порушників культурної спадщини планують штрафувати

У Запоріжжі беруться за порушників культурної спадщини